Veebipoe tegelastetuba.voog.com (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ Segmonte ( reg. 10500778 ), aadressiga Pikk 2b, Viljandi.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo.
Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.
Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes menüü alamlehel. 

Makseviise pakub Maksekeskus AS. OÜ Segmonte on isikuandmete vastutav töötleja, OÜ Segmonte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le

Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimusi võetakse vastu kell 11 - 20. Enne kella 11-st esitatud tellimused täidetakse samal päeval esimesel võimalusel, pärast kella 20-t esitatud tellimused täidetakse järgmisel päeval alates kella 11-st esimesel võimalusel.

Kohaletoimetamine
Kaupu saadetakse ainult Viljandi linna piires ja Viiratsisse. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 30 minuti kuni 1,5 tunni jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Tellija peab olema kättesaadav vastamaks telefonikõnedele numbril, mille ta on teenuse kaudu andnud. Kui tellijat ei saa tema antud numbril kätte, siis on Veebipoel õigus tellimus tühistada ja nõuda tellimuse eest tellijalt täishinda.

Tellija peab viibima Tellimuses märgitud aadressil alates Tellimuse esitamisest kuni Tellimuses märgitud toidu kohaletoimetamiseni. Kui tellija ei viibi märgitud aadressil viie minuti jooksul alates tellitud toodete kohaletoimetamisest ega vasta kulleri kahele katsele teda telefoni teel kätte saada, siis on Veebipoel õigus Tellimus tühistada ja nõuda tellijalt Tellimuse eest täishinda.

Taganemisõigus
Kui Kasutaja on Tellimuse esitanud, siis ei saa Kasutaja seda enam tühistada. Teie ei saa tagasi võtta ega tühistada Tellimust, mille olete toote või kullerteenuse kohta esitanud. Enne toote või teenuse saamiseks Tellimuse esitamist tuleb teil oma valik hoolikalt üle vaadata.

Tulenevalt kauba iseloomust ei ole võimalik tellitud kaupa tagastada. Pretensioonide korral tuleb kliendil koheselt ühendust Veebipoega taasesitatavas vormis (e-mail). Kauba ja toote tekkivad pretensioonid tuleb esitada koheselt outegelased@gmail.com. Kõik pretensioonid lahendadatakse individuaalselt.